45 GÜNPARA İADE GARANTİSİ
360 GÜNÜCRETSİZ ONARIM GARANTİSİ
(DOA)

GearBest sadece bir alışveriş sitesinden daha fazlasıdır, aksesuar severler tarafından aksesuar sevenler için tasarlanmıştır.Geçmişe yönelik tarz'dan son teknoloji ye kadar her türlü teknoloji için bir tutkumuz var.

Görevimiz
GearBest'de, şirket vizyonumuz basittir: en iyi araçların benzersiz bir seçimini, rakipsiz bir alışveriş deneyimi, hızlı sevkiyat ve beklentileri aşan olağanüstü müşteri hizmeti sunarak, önde gelen çevrimiçi elektronik satıcı olmak. Bizim için müşteri daima kraldır. Müşterilerimize olan bağlılığımız, her müşteri ile birlikte çalışmamızı sağlar. Bizden ürün satın aldığınızda, siparişinizi gönderildikten sonra satış tamamlanmaz, tamamen memnun olduğunuzda satış tamamlanır.

GearBest'e güvenebilir misin?
GearBest olarak kendi envanterimizi güvenli depolama tesislerinde tutuyor, olağanüstü kalite kontrol süreçlerine bağlı kalıyoruz ve çok sayıda servis kanalı sunan kapsamlı bir Müşteri Destek Merkezi işletiyoruz. Profesyonel sunucularımız ve web sitemiz sizi çevrimiçi olarak korumak için günlük olarak Symantec ™ 'den McAfee Secure ™ tarafından taranır ve tam olarak doğrulanır. Daha fazla bilgi edinmek için resmi McAfee güven işaretine tıklayın. Güvenli Alışveriş sayfamızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. GearBest'de güvenle alışveriş yapın. Dünya çapında her gün binlerce ürünle birlikte gelen (sadece 1 $ 'dan başlayan) ürünlerle, bugün bizi deneyin ve tüm aksesuar'larınız için alışveriş yapmanın yeni ve daha harika bir yolun tadını çıkarın.

Fiyatlar
Fiyatlar ve ürünlerin mevcudiyeti haber verilmeksizin değiştirilebilir. Paketiniz incelenecek ve yerel gümrükleriniz tarafından vergilendirilebiliyorsa, fiyatlar ithalat vergisi ve vergileri içermez. Bunların ödemesi alıcının sorumluluğundadır.