Abonelik Sayfasına Dön

 

1. Gearbest bültenlerine abone olursam ne tür haklar kazanabilirim?

Gearbest bültenlerine başarıyla abone olduğunuzda, karşılık gelen puanlar kazanabilirsiniz (ayrıntıları almak isterseniz lütfen resmi bildirimlere bakın). Daha sonra “Kişisel Merkez - Puanlarım” ı tıklayarak ödülü kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, yalnızca abone avantajlarının keyfini çıkarabilir, yalnızca e-posta fiyatlarına sahip olabilir, öncelikle özel etkinliklerdeki etkinlikleri bilebilir ve ilk olarak yeni öğelerin ilgili bilgilerini edinebilirsiniz.

 

2. Puanlar ne için kullanılabilir?

Puanları puan değişimi, şanslı çekiliş ve alışveriş nakit kesintisi aktivitelerine katılmak için kullanabilirsiniz. Puan kuralları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen “Müşteri hizmetleri - Puanlarım” ı tıklayın.

 

3. Puanlar ne kadar süreyle geçerlidir?

Size kazandığınız puanların geçerlilik süresi 180 gündür.

 

4. Haber bültenleri tarafından sunulan indirimler tüm istasyon genelinde en yüksek midir?

Aslında haber bültenlerimizden aldığınız indirimlerin tüm istasyondaki en büyük indirim olduğunu garanti edemedik. Ancak, merak edebileceğiniz öğeler hakkında en güncel ve çeşitli indirimleri alabilirsiniz.

 

5. Bülten aboneliği için puanları kim alabilir?

Puanlar sadece ilk kez abone olanlar tarafından kazanılabilir. Gearbest bültenlerine abone olduysanız ve daha sonra bunlara daha önce abone olduysanız, puanları tekrar almanıza izin verilmez. Ayrıca, puan almak için bir e-posta adresinin tekrar tekrar abone olması yasaktır.

 

6. Gearbest bültenlerine nasıl abone olabilirim?

Gearbest bültenlerine abone olmanın iki yolu vardır. Bunlardan ilki, bülten aboneliğinin açılış sayfasına erişmektir. Ve sonra yapmanız gereken şey e-posta adresinizi abonelik kutusuna girmektir. İkinci yol ise, sizin için bir abonelik kutusunun bulunduğu Gearbest web sitesinin ilk sayfasının sol alt kısmına gitmektir. Daha sonra e-posta adresinizi yazıp “Abone Ol” düğmesini tıklayabilirsiniz.

 

7. Gearbest bültenlerine abone olduğumda neden bir Gearbest hesabı kazanıyorum? Şifreyi değiştirebilir miyim?

Abonelikten kazandığınız puanların, haber bültenlerine abone olmak için kullandığınız e-posta adresiyle ilişkili olduğu düşünüldüğünde, abonelik e-postası kayıtlı bir Gearbest hesabı değilse puanları alamazsınız. Bu sorunu önlemek için sistemimiz otomatik olarak bir Gearbest hesabı ve sizin için bir başlangıç şifresi oluşturacaktır. Gearbest hesabı ve şifresi size e-posta ile gönderilecektir. E-postada bir bağlantı var, daha sonra tıklayabilir ve şifreyi değiştirebilirsiniz. Yukarıda belirtilen adımları tamamladıktan sonra, alışverişin tadını çıkarmak için puanları kullanabilirsiniz.

 

8. Gearbest bültenlerine aboneliği iptal etmek istersem nasıl yapabilirim?

Onlardan çıkmak isterseniz, önce bir e-posta açmanız gerekir. Ardından, e-postayı aşağıya kaydırarak bültenlerimize abonelikten çıkmanız için bir düğme vardır. E-postanızı unutursanız, sorunu çözmek için müşteri hizmetleri merkezine başvurabilirsiniz.