COVID-19 günlük hayatımızı etkilemeye devam ettikçe, çevrimiçi perakendecilerin daha önemli bir rolü var. Sorumluluklarımızın farkındayız ve öğeleri almanızı sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

 

Gearbest'te, bu salgın sırasında güvenli ve sağlıklı kalmanızı umuyoruz. Tüm değerli müşterilerimize her zaman olduğu gibi tatmin edici bir alışveriş deneyimi sunmak bizim görevimizdir. Işık tünelin sonunda, bu özel zamanlarda güçlü ve sabırlı olalım. Gearbest, sizi desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için hala burada olacak.

 

Müşterilerin koronavirüs salgını sırasında önem verdiği sipariş ve teslimatla ilgili SSS aşağıdadır.

 

S1. Paketim teslim edilecek mi?

Tabii ki, Gearbest'in faaliyetleri halen devam ediyor. Bununla birlikte, teslimat süreleri normalden daha uzun olabilir ve uluslararası nakliye için mevcut ürün seçimimiz geçici olarak azaltılabilir.

 

S2. Paketimi göndermek ne kadar sürer?

Malların teslim süresi ürün ve teslimat alanı tarafından belirlenir. Salgının etkisi nedeniyle, toplam nakliye süresi öncekinden farklı derecelerde geciktirildi. Güncellenmiş teslimat sürelerini her bir ürün için ürün detay sayfasında bulabilirsiniz. Öğelerinizi mümkün olan en kısa sürede teslim etmek ve size e-posta ile bildirmek için elimizden geleni yapacağız. Yerel depo stok ürünlerimiz daha hızlı teslim edilmektedir.

 

Yerel Depolardan Gemi, 5 Günde Gelmesi

 

S3. Paketim enfekte olacak mı?

Gearbest'ten sipariş vermek güvenlidir. Paketleme sürecinde ekstra önlemler alıyoruz, sizin için güvenli ürün ve teslimat sağlamak için depomuzdan ayrılmadan önce her paket dezenfekte ediliyor.

 

S4. Siparişimin ve teslimatımın durumu nedir?

Siparişiniz gönderildikten sonra size takip numaranızı içeren bir gönderim onayı e-postası göndeririz. Paketinizin durumunu kontrol etmek için lütfen bağlantıyı tıklayın, sizi UPS, FedEx veya diğer nakliye satıcılarının web sitesine götürecektir. Bu işlev, e-postada verilen izleme kodunu kullanarak paketinizi izlemenizi sağlar. Siparişinizi Hesabım >> "Siparişlerim" bölümünde de izleyebilirsiniz.

 

S5. Siparişimdeki adresi değiştirebilir miyim?

Bir siparişin teslimat adresini, gönderilinceye kadar değiştirebilirsiniz. Siparişiniz gönderildikten sonra, sipariş bilgilerinizde izleme bilgilerini bulabilirsiniz. Bir sipariş birden fazla öğe içeriyorsa, her birinin ayrı teslimat tarihleri ve izleme bilgileri olabilir. Ayrıca siparişinizle ilgili bildirim almak için buradan kaydolabilirsiniz.

 

S6. Teslimatçı ile teması azaltmak mümkün mü?

Evet. Gearbest'in teslimat ortaklarına, paketleri müşterinin kapısına yerleştirip geri adım atarak müşterilerle teması azaltmaları tavsiye edildi. Kimlik kontrolü gerekiyorsa, bunlar artık uzaktan gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, kapıya cevap veremiyorsanız teslimatçının paketinizi bırakabileceği güvenli bir yer de seçebilirsiniz.

 

S7. Gearbest, COVID-19 Salgını sırasında hangi önlemleri alıyor?

1.Biz sertifikalı sıhhi ürünler sunmak için çalışıyoruz ve size sunduğumuz her ürünün güvenli, güvenilir ve ulusal güvenlik sertifikasını karşıladığından emin olmak için ev testlerini tamamlıyoruz.
2.Biz güvenlik koruma ürünleri, günlük ihtiyaçlar ve diğer yüksek talep elektronik ürünler öncelik vermek için satış ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz, böylece bu ürünleri daha hızlı alabilir, yeniden stoklayabilir ve müşterilere gönderebiliriz. Şimdi, Gearbest çeşitli maskeler, el dezenfektanı jeli ve diğer salgın önleme ürünlerinin yanı sıra ev günlük ihtiyaçları sunmaktadır.
3.Ürünlerin mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini sağlamak için yerel depodaki ürün stokunu artırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
4.Biz ambalajlama sürecinde ekstra önlemler alıyoruz, her paket sizin için güvenli ürün ve teslimat sağlamak için depomuzdan ayrılmadan önce dezenfekte edilir.
5.Ocak sonundan bu yana, şirketimiz anti-salgın malların bir kısmını bağışladı. Toplam bağışlar arasında 50.000 Güney Kore KF94 maskesi, 80.000 Ekvador N95 maskesi, 250.000 Vietnam tek kullanımlık tıbbi maske, 4850 koruyucu giysi, 1000 tıbbi gözlük, 6500 el dezenfektanı, 100 sıcaklık tabancası
Denizaşırı gümrüklerin ve uçuşların yetersizliğinin sıkı bir şekilde araştırılması nedeniyle, şirketimiz, Avrupa, Amerika, Asya ve Avustralya gibi ondan fazla ülke ve bölgede kanal ve kaynaklarla iletişim halinde olan, üstün küresel ithalat ve ihracat kaynaklarını derhal kullanmıştır. Mevcut küresel arz sıkıntısı altında, mümkün olduğunca çok sayıda tıbbi kaynak elde edin ve mal alımı ve nakli sorununu ortaklaşa çözmek ve mümkün olan en kısa sürede hedeflerine tedarik etmek için birden fazla partiden işbirliği isteyin.
Yukarıdaki mallara ek olarak, şirketimiz hala tüm malların yerinde olmasını sağlamak için aktif olarak koordine etmektedir.

 

Yeni Coronavirus Malzemeleri için Promosyon ve Fırsatlar