Uygulamayı Aç!

Özel Fırsatları Yakala!.

Uygulamayı Aç
TheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org
TheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org
TheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org
TheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org
TheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org
1/1

TheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org - Siyah

Çevirisini Gör
2005.95TL
485.63
8 Yorumlar

Kupon:

Promosyon:

COD Ödeme Destekli

Depo ve Ücret

Seç
CN-099:Teslimat süresi: Sep 25 - Sep 27

Ürün Seçenekleri

Seç
Siyah
Mağazayı Ziyaret Et

Yorumlar (8)

IceWolf
Jan 05,2019
Antes de poner algo relacionado con el piano decir que te baje de precio de cien euros en menos de un mes me ha dejado de piedra. Me gasté la friolera de 349 euros y ahora te lo ponen por:
Daha Fazla Görüntüle

Açıklama

Ana Özellikler:
● APP akıllı oyun eğitimi: Klavyeyi çalın, APP'den izleyin, sıfırdan müzik öğrenin, bir hafta sonu içinde mükemmel çalmanızı sağlayın
● Oyun oyun tasarımı: basit ve karmaşık oyundan, daha kolay ve daha ilginç, sıkıcı öğrenmenin eğlenceli bir oyun olmasına izin verin
● 61 tuşlu kuvvet algılama: daha düşük bir ses için zayıf musluk, daha yüksek ses için güçlü musluk
● Grand Piyano rolü, çok tonlu isteğe bağlı, bir klavye bir grup oluşturabilir: ister pratik ister performans olsun, on katlı kuyruklu piyanodan alınır, sahnenin merkezinde olmak gibidir. 128 GM ses ve 4 davul seti değiştirilebilir (bağlantı APP 417 seslere genişletilebilir)
● En basit tasarım: ses, ses vb. Ayarlamak için sadece 4 tuş. 5kg ağırlık, taşıması kolay
● MFI sertifikasını MFI'dan alın, çoklu platform ile uyumludur, hem Android hem de iOS cihazlarını destekler
● Destek kulaklık, pratik yaparken komşunuzu rahatsız etmeyin
● Şarkıları ve müzikleri gerçek zamanlı olarak bulut müzik kütüphanesinde güncelleyin: Öğretmen olmadan en yeni şarkıyı çalın
● AI kontrolü: akıllı değerlendirme fonksiyonu, adımı, ritmi, hızı, vb. Doğru bir şekilde kaydeder ve problemleri bulmanıza yardımcı olmak ve piyano pratiği yapma verimliliğini arttırmak için değerlendirme raporları oluşturur.

Teknik Özellikler

Genel

Marka: TheONE

Boyutlar ve Ağırlık

Paket ağırlığı: 8.0000 kg

Paket İçeriği

Paket içeriği: 1 x Org, 1 x Çince-İngilizce Kılavuz, 3 x Veri Kablosu, 1 x CN Fiş Şarj Cihazı
TheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- SiyahTheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org- Siyah

Tavsiye edilen ürünler

Sponsorlu Ürünler

Yeni Üye Bonusu: $50 Kupon
2005.95TL

TheONE TOK1 Yeni başlayanlar için Xiaomi Youpin Akıllı Müzik Aleti Org

Renk

Adet - +
Taksit: Lütfen seçiniz
loading...
loading...
İptal
loading...
loading...
loading...

Yorumlar

4.75 *****
  • 6
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • Hepsi ( 8 )
  • ( 0 )
  • ( 0 )
IceWolf
Jan 05,2019
Antes de poner algo relacionado con el piano decir que te baje de precio de cien euros en menos de un mes me ha dejado de piedra. Me gasté la friolera de 349 euros y ahora te lo ponen por:
Jamg
Apr 16,2019
Everything has a reason to be. This keyboard, as well as well built and excellent sound and many options of musical instruments, can perform authentic miracles: children create a connection to the keyboard because they can quickly play some songs. And it is good for them to be willing to learn. So it really is a wonderful keyboard! Excellent purchase. I highly recommend this purchase.
Katherine
Nov 20,2018
Playing the keyboard is enjoyable. My daughter learns as many songs as she want fast! It's interesting, and upgradable. Put on the headset, she will not disturb the neighbors any more. The sound of the keyboard is very impressive.My sister also wants one for her son.
Helene
Nov 24,2018
I know about Populele, the smart guitar, but I think I prefer to play the keyboard. Eventually, I received it yesterday, and I just couldn't stop to find out more about it. I fell in love with the keyboard at first sight, and the sound is fascinating.
Frank
Nov 03,2018
Great product! Recommend! It is of high quality, and the keys are sensitive. Very different from the traditional keyboards in which kids are not interested. It looks very nice!
Jessica
Nov 17,2018
Wonderful! Kids like playing it! Both the keyboard and the App are easy to use.
Torres
Jun 19,2019
tardes más de lo normal pero de momento muy contento con el
Stephenson
Nov 24,2018
I want to play music, whereas, every time I do it with my phone and turn up the volume, my neighbors will come over and knock on my door... This keyboard is great, it combines gameplay and playing the keyboard. I just cannot stop each time I start playing. The App is very sensitive to the speed, rhythm, pressure on each key, so after just about 2 weeks, I can play several songs easily!What's more, because the music can be directly output to the headphones, it helps me to enjoy music peacefully. The keyboard looks graceful, I like it soooooooo much!
Daha fazla yorum yok
Daha Fazla Görüntüle
Daha Fazla Görüntüle