Uygulamayı Aç!

Özel Fırsatları Yakala!.

Uygulamayı Aç
FR - 7N3001 - S20KM Endüstriyel Ortam Dönüştürücü 10/100 / 1000Base - T - 1000Base - FX 1310nm Çift Fiber
FR - 7N3001 - S20KM Endüstriyel Ortam Dönüştürücü 10/100 / 1000Base - T - 1000Base - FX 1310nm Çift Fiber
FR - 7N3001 - S20KM Endüstriyel Ortam Dönüştürücü 10/100 / 1000Base - T - 1000Base - FX 1310nm Çift Fiber
1/1
Çevirisini Gör
573.68TL
72.38

FR - 7N3001 - S20KM Endüstriyel Ortam Dönüştürücü 10/100 / 1000Base - T - 1000Base - FX 1310nm Çift Fiber - Siyah 100Base-FX için 1 * 10 / 100Base-T

Kupon:

Promosyon:

COD Ödeme Destekli

Depo ve Ücret

Seç
CN-099:Teslimat süresi: Mar 16 - Mar 18

Ürün Seçenekleri

Seç
Siyah 100Base-FX için 1 * 10 / 100Base-T

Tartışma

Açıklama

1. Destek Auto-MDIX ve tam / yarı çift yönlü öz-müzakere modu
2. SC arayüzü fiber portu sağlayın, 1310nm çift fiber iletimini destekleyin
3. Çeşitli uzatma protokolü ile uyumlu 16K dev çerçeve desteği
4. 2K MAC adres tablosu
5. Destek IEEE802.3az enerji verimli Ethernet teknolojisi
6. Destek IPv6 Protokolü
7. IP-40 koruma, Elektrik 4KV dalgalanma koruması, dış ortamda kullanımı kolay
8. Bir bakışta tam durum göstergesi, çalışma durumu
9. Güç girişi polarite koruması tasarımı, yanlış işlem hakkında endişelenmeyin
10. Metal kasa, fan tasarımı yok
11. Kurulum yöntemi: DIN izi / Duvar montajı

Teknik Özellikler

Boyutlar ve Ağırlık

Ürün ağırlığı: 0.3000 kg
Paket ağırlığı: 1.0000 kg

Paket İçeriği

Paket içeriği: 1 x Endüstriyel Medya Dönüştürücü, 1 x İngilizce Kılavuzu

Daha Fazla Görüntüle 

Tavsiye edilen ürünler

Sponsorlu Ürünler

Yeni Üyenin Bonusu: 10 $ Kupon
573.68TL

FR - 7N3001 - S20KM Endüstriyel Ortam Dönüştürücü 10/100 / 1000Base - T - 1000Base - FX 1310nm Çift Fiber

loading...
loading...
İptal
loading...
loading...
loading...

Gönderilecek Ülke

Yorumlar

0 *****
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Hepsi ( 0 )
  • ( 0 )
  • ( 0 )
Daha Fazla Görüntüle
Daha Fazla Görüntüle