Uygulamayı Aç!

Özel Fırsatları Yakala!.

Uygulamayı Aç
360 S6 Robotik Süpürge 1800PA Emme Mopping Süpürme Modu Temizleme Robot Uygulaması Uzaktan Kumanda LDS Lidar Slam Algoritması
360 S6 Robotik Süpürge 1800PA Emme Mopping Süpürme Modu Temizleme Robot Uygulaması Uzaktan Kumanda LDS Lidar Slam Algoritması
1/1
Çevirisini Gör
4489.78TL
570.28

360 S6 Robotik Süpürge 1800PA Emme Mopping Süpürme Modu Temizleme Robot Uygulaması Uzaktan Kumanda LDS Lidar Slam Algoritması - Siyah AB Tak + ABD Seyahat Dönüştürücü

Kupon:

Promosyon:

COD Ödeme Destekli

Depo ve Ücret

Seç
HK:Teslimat süresi: Mar 22 - Mar 24

Ürün Seçenekleri

Seç
Siyah AB Tak + ABD Seyahat Dönüştürücü

Tartışma

Daha fazla göster
Evimin 250 metrekare, elektrikli süpürge benim için daha iyidir ise? Xiaomi Mi robotik vakumlarını tavsiye ediyoruz, çünkü 5200mAh Büyük Kapasiteli Pil. Elektrikli süpürge seçmek için detay ipuçları, bu yazıyı okuyabilirsiniz:

Robot vacuum cleaner buying guide

Açıklama

360, New York'ta 2011 yılında New York'ta listelenen, akıllı kamera, robot elektrikli süpürge ve diğer teknoloji ürünleri gibi kullanıcı dostu iot ürünleri sunan geniş ve aktif bir kullanıcı tabanına sahip lider bir teknoloji şirketidir. 360's amacı, dünya standartlarında en iyi alışveriş ve kullanıcı deneyimi sunmaktır.

Notlar
360, tüm müşterilere daha akıllı ve kullanışlı bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. 12 aylık bir geri dönüş robotu vakumları (yerleşik lityum pil içerir) ve bununla ilgili aksesuarları (şarj yuvası, güç kablosu, su deposu) sunuyoruz.
Özellikler:
Batarya: 3200mAh
Toz kutusu: 0.4L
Su tankı: 80ml
Çalışma süresi: 90-120 dakika
Çalışma alanı: 1615sq ft
MOPPING alanı: 430sq ft

Kutuda ne var
1 * S6 ana ünite
1 * Şarj Dock
1 * su deposu
1 * paspas
1 * Kullanım Kılavuzu
1 * Temizleme araçları
1 * evrensel fişli güç adaptörü
1 * Yıkanabilir filtre

Lds navigasyon
LDS LIDAR, toplam karanlıkta bile son derece doğru HD haritaları oluşturmak için saniyede 2,160 kez tarayabilir. Slam algoritması ile hesaplanan 360 robot vakumu, süpürme ve paspasın en yüksek verimliliğinde yüksek kapsamını sağlamak için akıllı temizleme ve gerçek zamanlı yolları planlar.

2 in 1 süpürme ve paspas
Gelişmiş üfleyici motor, düşük gürültülü süper emişli güçlü vakum gücü üretir. Naylon fırça kılları, çeşitli zemin parçacıklarını etkili bir şekilde temizleyebilir. Son olarak, su deposu temiz ve kaygan olmayan bir zemin sağlamak için paspasın içinden bile su dağıtacaktır.

Şarj ve özgeçmiş
360 Robot Vakum, pil düşük olduğunda, her zaman şarj olmasını ve her zaman temizlemeye hazır olduğunda otomatik olarak şarj yuvasına geri döner. Ev temizliğinin verimliliğini artırmak için tamamen şarj edildiğinde daha önce temizlik görevini sürdürün. Mobil uygulama aracılığıyla günlük temizlik süresi ayarlayın ve evden ayrıldıktan sonra temizlemeye başlayın.
Yıkanabilir HEPA Filtresi
Filtreyi doğrudan suyla yıkayın. Bir yıllık yıkamadan sonra bile% 95 filtreleme performansını koruyabilir ve hava yeniden kirlenmesini önleyebilir. Ayrıca, yıkanabilir filtre, size sağlıklı ve alerji ücretsiz bir hane halkı veren ev tozu, PET hastalığı, kalıp sporları ve bitki polenlerini filtreleyebilir.

Sınır dışı bırakmak
Temizlenmeyi ve temizlenmesini istediğiniz alanları temizleyebilir veya sınırlandırabilirsiniz. Vakum, bunları otomatik olarak atlar. Sadece uygulama üzerinden limit alanı ayarlamanız gerekir. Sanal duvarlar inşa etmek ve çarpışma karşıtı şeritler yapışmaya fazladan dikkat etmeye gerek yoktur.

Birden fazla harita tasarrufu
Mobil uygulama, birden fazla katlı evlerin rahat ve hızlı temizliği için birden fazla harita tasarrufu sağlar. Harita kaydedildikten sonra, robot vakumunun etkinliği büyük ölçüde iyileştirilecektir. Evde engelsiz temizlenebilir.

Ayarlanabilir temizleme modları
800PA emme, 1300PA-1500PA ile standart mod veya farklı modlar arasında geçiş yaparak farklı temizleme ihtiyaçlarını karşılamak için 1800PA ile güçlü mod seçin. Lütfen emme ne kadar yüksek olduğunu, gürültü seviyesinin daha yüksek olduğunu unutmayın.

Çoklu sensörler
24 hassas sensör ve akıllı sistem ile çarpışma önleyici sensörler, 360 robot vakumunun mobilya ve duvarınıza zarar vermesini önler; Ve anti-damla sensörler, vakumun merdivenlerden aşağı ve çıkıntılardan düşmesini önler. 360 Robot vakumu size en iyi kullanıcı deneyimi sunar.

Çarpmak
360 robot vakum, Slam algoritması nedeniyle akıllı temizleme yollarını planlayabilir. Her ne kadar sadece 3200mAh pil kapasitesi, robot vakumunun 5200mAh pil kapasitesini yenebilir. Enerji tasarrufu ve çevre korumanın robot süpürgesi mükemmel seçiminizdir.

Durdurmayan temizlik
360 robot vakum, 25 ° yükseklik açısından veya 0,7 inç yüksekliğe kadar olan nesnelerin üzerinden tırmanabilir. Bir eşiğe uysa bile durmayacak. Halı tanımlayabilir ve derin temizlik için emişi otomatik olarak artırabilir, toz ve evcil hayvan saçlarının kapsamlı bir şekilde temizlenmesini sağlar.

Evcil hayvan ile ev için ideal
Artık evde evcil hayvanlar için endişelenmeyin. 360 robot vakum, evcil hayvanınızı daha eğlenceli bir oyuncak verirken etkili bir şekilde temizleyin. Akıllı özellikler ve güçlü emiş aileye daha eğlenceli hale getirebilir.

Not:
Bu vakum kullanmadan önce, lütfen kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyun.
Robot vakum zemini ve halıyı temizleyebilir, ancak koyu renkte halı ve zemini temizleyemez, örneğin: siyah renk halı. Cliff sensörü tarafından merdiven olarak tespit edilecektir, Robot vakumu güvenlik nedeniyle oraya gitmez.
Kutuda 4 çeşit evrensel fiş vardır (adaptör altında), lütfen değiştirmek için bizi fiş bulun.
2.4GHz Wi-Fi gerekli.
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner INTELLIGENT PATH PLANNED CLEANING
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner features
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner Intelligent Cleaning
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner SMART OBSTACLES AVOIDANCE NO DAMAGE TO FURNITURE
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner FULL PROTECTION- NEVER FALL DOWN STAIRS
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner SELF RECHARGING AND KEEP CLEANING
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner Super-Strong 1800Pa Suction
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner Set up off-limit areas via App
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner sensor
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner Washable filter
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner Up to 110 minutes Non-stop Working
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner FORBIDDEN ZONE SET-NO VISUAL WALL REQUIRED
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner SMART APP REMOTE CONTROL
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner MAXIMIZE CLEANING POWER FOR THE CARPET
360 S6 Robotic Vacuum Cleaner VACUUM FIRST, THEN MOP

Daha Fazla Görüntüle 

Tavsiye edilen ürünler

Sponsorlu Ürünler

Yeni Üyenin Bonusu: 10 $ Kupon
4489.78TL

360 S6 Robotik Süpürge 1800PA Emme Mopping Süpürme Modu Temizleme Robot Uygulaması Uzaktan Kumanda LDS Lidar Slam Algoritması

Renk

Boyut

Adet - +
Taksit: Lütfen seçiniz
loading...
loading...
İptal
loading...
loading...
loading...

Gönderilecek Ülke

Yorumlar

0 *****
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Hepsi ( 0 )
  • ( 0 )
  • ( 0 )
Daha Fazla Görüntüle
Daha Fazla Görüntüle